Подумайте про свій найбільший страх. Це може бути боязнь крові, замкнутого простору або пробудження перед операцією.

Що ж, ця історія мало не закінчилася всіма трьома, тому що Гонсало Монтойя Хіменес буквально прокинувся в морзі незадовго до розтину, пише Unilad.

І це не жарт.

У той час Хіменес був ув'язнений за пограбування в центральній в'язниці Астурії на північному заході Іспанії. Тривожний інцидент стався 7 січня 2018 року, коли Хіменес був знайдений «мертвим» у своїй камері.

Після того, як Хіменеса виявили, два чергових лікаря в'язниці оголосили його мертвим, а судово-медичний експерт згодом оглянув його тіло і підтвердив це.

Потім Хіменеса перевели в морг лікарні, поки лікарі готувалися до розтину.

Всього за кілька годин до початку розтину з його мішка для трупів доносилося хропіння. Правильно, хропіння.

Згідно зі звітом El Español, "судово-медичні експерти почали чути звуки, що доносяться з сумки". Монтойя Не помер. Навпаки."

Далі в звіті говорилося: "судово-медичний експерт [патологоанатом] відкрив сумку і виявив, що ув'язнений все ще живий". У Хіменеса навіть були позначки ручкою в місцях запланованих надрізів.

Потім ув'язненого перевели в іншу лікарню для одужання, і, як повідомляється, його стан стабільний.

Представник іспанської пенітенціарної служби сказав:"Я не можу коментувати те, що сталося в Інституті судової медицини, але троє лікарів бачили клінічні ознаки смерті, тому на даний момент досі не ясно, чому саме це сталося".

Джерело в поліції пояснило: "ми отримали початковий дзвінок з проханням відвідати в'язницю, тому що ув'язнений помер і діяли відповідно до протоколу", що означає, що Хіменеса відвезли "для розтину". Другий дзвінок з проханням про допомогу в доставці його в лікарню і догляді за ним, поки він був там з очевидних міркувань безпеки, явно став несподіванкою".

Хоча незрозуміло, що сталося з Хіменесом і чому він був оголошений мертвим, згідно з повідомленнями, він скаржився на погане самопочуття в той день.

Кажуть, що на його тілі були ознаки ціанозу, тобто знебарвлення шкіри через брак кисню, а також трупного задубіння, процесу, який зазвичай відбувається, коли чиєсь тіло розкладається.