Рятувальникам в Марокко вдалося дістатися до п'ятирічного хлопчика, який застряг в колодязі після чотирьох днів операцій.

Але незважаючи на всі зусилля, дитину врятувати не вдалося - він помер у лікарні. Історія хлопчика прикувала увагу всього світу. Хештег #SaveRayan став одним з найпопулярніших в Твіттері. З місця проведення операції вели прямі трансляції.

Вчора рятувальна операція по визволенню хлопчика завершилася-у дитини в декількох місцях був зламаний хребет, безліч ударів і сильне зневоднення. Через кілька годин він помер у лікарні.

5-річного хлопчика, який впав у колодязь в Марокко
5-річного хлопчика, який впав у колодязь в Марокко

Рятувальники працювали протягом декількох годин поспіль, намагаючись зв'язатися з хлопчиком, якого звуть Райан, після того, як він впав з висоти 32 метри (104 фути) в колодязь, поки його батько ремонтував його раніше на цьому тижні в провінції Шефшауен.

Побоюючись зсувів, прибулі на місце події були змушені викопати траншею поруч з колодязем глибиною 100 метрів, перш ніж прорити тунель для доступу до шахти, де знаходився Райан.

Райан був виявлений в колодязі після того, як члени його сім'ї почули, як він плаче, розшукуючи його після того, як він впав у колодязь у вівторок, 1 лютого. Його мати поспішила зателефонувати владі, коли зрозуміла, що сталося, і поки вони намагалися дістатися до Райана, рятувальники опустили в колодязь камеру, щоб перевірити його стан, а також кисневу маску, їжу і воду.

За даними BBC News, Райан, здається, отримав незначні травми голови, і було незрозуміло, чи зможе він використовувати відправлені йому запаси.

Державні ЗМІ map пояснили план порятунку Райана: машини викопали тунель вертикально на глибину більше 90 футів, після чого рятувальники могли почати копати горизонтально в напрямку застряглого дитини.

Член рятувальної команди пояснив, що робітники також були змушені час від часу зупинятися, щоб визначити необхідні дії, щоб уникнути обвалення грунту.