Едвард, Джейкоб, Гаррі, Рон і Герміона, можливо, мали відносно щасливі кінці в своїх книгах, але пастор з Теннессі нещодавно закликав людей спалити їх на багатті в драматичному заході зі спалення книг.

Захід був проведений консервативним пастором Грегом Локком з Біблійної церкви Global Vision в місті Маунт-Джульєтта, недалеко від Нешвілла, штат Теннессі, в середу, 2 лютого.

Локк запропонував своїм парафіянам принести з собою популярні фентезійні книги, такі як "Гаррі Поттер" і "Сутінки", а також інші речі, імовірно пов'язані з надприродним, включаючи карти Таро, дошки для спіритичних сеансів, зцілюючі кристали, статуї ідолів, книги заклинань і все інше, що пов'язано з надприродним.

У повідомленні, розміщеному в Instagram перед подією, Локк пояснив, що спалення книг було частиною "серії позбавлення від демонів".

Він підкреслював, що "чаклунство і прокляті речі" повинні бути знищені у вогні, а його послідовники повинні "не допускати демонічних впливів в свій будинок".

Поруч із зображенням величезного багаття Локк написав: "Принесіть всі свої речі з Гаррі Поттера. Ви можете сміятися над нами, мені все одно. Це чаклунство 100%. Всі ваші книги і речі з "Сутінків". Цей предмети сповнені заклинань, демонізму, перевертнів і окультизму... Якщо ви думаєте, що ми божевільні, то гортайте далі. Ми розкриваємо Царство темряви таким, яке воно є. Настав час рятувати людей".

Пастор припустив, що його заклики зустріли негативною реакцією, коли він писав про людей, охочих прийти в церкву, розкрити своє чаклунство і знищити свої дошки для спіритичних сеансів, але ясно дав зрозуміти, що не допустить глузувань від людей, які прийшли поглумитися над ним, додавши: "Ну, послухайте мене, будь ласка, приходьте, але я обіцяю, що я підійду, помолюся за кожного з вас, вирву це злісне сміття з ваших рук і спалю його прямо перед вашим обличчям. Ми не потерпимо чаклунство і не підемо на компроміс з дияволопоклонниками".

Відеозапис цієї події транслювався в прямому ефірі на Facebook, на ньому видно, як парафіяни кидають книги та інші демонічні предмети у вогонь на автостоянці церкви.

У відеозаписі, цитованому The Independent, пастор сказав своїй пастві, що у них є конституційне право і біблійне право на проведення цього заходу.