З середи, 2 лютого, по четвер, 3 лютого, жінка дрейфувала близько двох миль по озеру Тексома в Оклахомі, США, пише Unilad.

Жінку врятували члени поїзної бригади, які виявили її після того, як вона випливла до берега поруч із залізничними коліями.

У середу температура була -2°С, а в четвер опустилася до -10°С.

Кондуктор поїзда Крістіан Соса і машиніст Джастін Ластер їхали з Меділла, штат Оклахома, в Ірвінг, штат Техас, на борту вантажного поїзда, коли вони виявили жінку, яка кричала і махала руками, просячи про допомогу, повідомляє KRMG.

"Вона буквально лежала на воді, махаючи однією рукою, в основному лівою, тієї, що не застрягла в куртці, і вона просила про допомогу, тому ми відразу зрозуміли, що вона поранена і їй потрібна допомога", – пояснив Соса.

Хоча він визнав, що чоловіки спочатку подумали, що жінка не в собі.

Але пізніше чоловіки дісталися до перехрестя і переконалися, що її історія вірна. Вони зрозуміли, що вона дійсно плавала на цьому озері, чіпляючись за надувний матрац цілий день або два.

"Вона не пам'ятала часу, вона сказала, що була там майже два дні, чіпляючись за надувний матрац", — зазначив Соса.

За словами оператора вантажної мережі BNSF, жінка представилася як Конні. Вона розповіла екіпажу, що вона втратила свого партнера до того, як опинилася в частково замерзлому резервуарі. За даними дорожнього патруля Оклахоми, пара намагалася дістатися до човна на озері, використовуючи надувний матрац.

"Вона згадала щось про станцію рейнджерів, я думаю, на іншому березі озера, я думаю, у неї є човен, і деякі з її речей почали відпливати, і вона спробувала зловити їх, і перш ніж вона це усвідомила, вона була на воді на дрейфуючому матраці і нічого не могла зробити", – заявив Соса.

Знайшовши Конні, бригада поїзда злякалася, що у неї переохолодження, і відвела її, щоб вона зігрілася у другого паровоза, а також викликала екстрені служби. Екіпаж зазначив, що Конні ледве трималася на ногах, а її руки були в порізу.

Незважаючи на це, очікується, що вона повністю одужає і перебуває під наглядом у місцевій лікарні.