Молоду жінку атакувала акула після того, як її надувний круг віднесло в море. Баррі Браун з Есперанса в Австралії купався в затоці Вайлі, коли помітив жінку, яку віднесло в океан, повідомляє ABC News.

Баррі сказав, що він разом зі своїми братами нервово дивився на людину, яку відносило все далі і далі, приблизно за півгодини до того, як стався напад.

"Здається, вона ставала все далі і далі. Потім ми дійсно побачили фігуру під колом для басейну, і ми не були впевнені, чи був це дельфін або що це було", — сказав містер Браун.

За словами жителя, жінка спокійно пливла на спині, тримаючи одну руку на боці, коли намагалася дістатися берега.

знак, що попереджає про акул
знак, що попереджає про акул

"Акула насправді пару разів обігнула коло для басейну, а потім пішла в синяву", – додав він.

За словами свідка, він був в жаху від того, що акула повернеться, коли він увійшов у воду, щоб допомогти жінці спостерігаючи, як вона залишає кривавий слід. Коли він зустрів її приблизно в 15-20 метрах, він стверджував, що підняв її і побіг так швидко, як тільки міг, туди, де стояла його дівчина, щоб зустріти їх.

"Ми одним рухом загорнули її в рушник, кинули на заднє сидіння машини, а потім відразу ж відправили в лікарню", — сказав він.

Жінка залишалася в свідомості протягом всієї поїздки, і її спаситель сказав, що вона дуже добре зберігала холоднокровність.