Виявлення павука призвело до того, що в супермаркет в місті Крефельд в Німеччині була викликана пожежна команда, а на місце події був відправлений експерт, щоб розібратися з моторошним створенням.

Величезний павук-мисливець з черепом на спині був знайдений в ящику бананів в супермаркеті. Отруйна істота була виявлена в німецькому місті Крефельд в понеділок і викликала серйозний ажіотаж.

Тривогу забили співробітники супермаркету, які виявили павука в коробці з бананами, відправленими до Німеччини з Домініканської Республіки на Карибах.

Потім співробітники супермаркету, як повідомляється, заклеїли коробку з бананами, що містить павука, пластиком, чекаючи прибуття пожежної команди. Тим часом пожежники направили на місце події фахівців.

величезний павук-мисливець в ящику бананів
величезний павук-мисливець в ящику бананів

На щастя, ніхто не постраждав від павука, якого передали службі порятунку тварин.

Павук був ідентифікований як Heteropoda venatoria, широко відомий як пантропічний павук-мисливець, гігантський крабовий павук або навіть влучно названий банановий павук через його випадкову появу в продаваних бананах-як в даному випадку.

Він живе в тропічних регіонах світу, а тепер також присутній в деяких субтропічних регіонах в якості інтродукованого виду.

На даний момент досі неясно, як він потрапив до Німеччини непоміченим. Він не смертельний, але його отрута може бути дуже болючим для людини.

Павук зазвичай харчується комахами, віддаючи перевагу різним видам метеликів і метеликів.

Повідомляється, що особини часто знаходять в будинках людей, де вони ховаються від холоду. У листопаді минулого року переляканий покупець Tesco в Британії виявив в пачці бананів бразильського мандрівного павука. Цей вид є одним з небагатьох, які, як відомо, становлять серйозну загрозу для людини.