Спустошені батьки Енді і Сара Рук з Мерсісайду, Британія, розповіли, що в травні 2019 року у їхнього маленького хлопчика Чарлі діагностували невиліковне захворювання, що стало другою трагедією в сім'ї, пише Daily Mirror.

Убитий горем батько розповів про душевний біль втрати двох своїх дітей, один з яких скнчався через рідкісне генетичне захворювання всього через три місяці після того, як їх ненароджена дитина померла під час вагітності.

Маленький Чарлі Рук був госпіталізований з паралізованою діафрагмою в травні 2019 року, коли йому було всього вісім місяців.

Шість місяців по тому, в листопаді, його батькам сарі і Енді з Беркенхеда в Мерсісайді повідомили, що стан хлопчика, що викликає м'язову слабкість і дихальну недостатність, є невиліковним.

Розбиті горем батьки втратили двох дітей
Розбиті горем батьки втратили двох дітей

Лише через чотири місяці, у лютому 2020 року, хлопчик помер. Але немислима трагедія була не першою, яка вразила сім'ю після того, як Сара втратила ненароджену дитину під час вагітності в грудні 2019 року.

"Наш син Чарлі народився у вересні 2018 року з надзвичайно рідкісним генетичним захворюванням під назвою SMARD 1 (спінальна м'язова атрофія з респіраторним дистресом 1 типу). Це нервово-м'язове захворювання з очікуваною тривалістю життя всього 13 місяців, а Чарлі помер 25 лютого 2020 року у віці всього 17 місяців. Чарлі потрапив у відділення інтенсивної терапії в дитячій лікарні Олдерхей в липні 2019 року і залишався там до тих пір, поки ми не поїхали на лікування в кінці життя в дитячий хоспіс Клер Хаус в лютому 2020 року. Клер Хаус дозволив нам насолодитися позитивними враженнями і залишити з Чарлі довгі спогади, включаючи пляжну вечірку, поїздку на блакитну планету і перше плавання Чарлі під саундтрек до його улюбленого фільму "Сніговик", – розповів 38-річний тато Енді.