Однак експерти-геологи кажуть, що це можуть бути не скам'янілі яйця, вказуючи на те, що старі базальтові породи іноді можуть приймати таку форму протягом мільйонів років, пише Times of India.

Група, що складається з археологів і представників лісового господарства, виявила ці великі яйцеподібні об'єкти в лісі кілька днів тому під час наземного обстеження, проведеного за розпорядженням відділу археології.

"Найбільший з них важить близько 40 кг, а багато по 25 кг. Я привіз в Індаур три яйця", — сказав співробітник відділу археології доктор Д. П. Панді. Він додав, що департамент, ймовірно, виставить їх в індорському музеї.

Пандей сказав, що він і шість лісничих обстежують регіон Сендва з 30 січня.

Палеонтолог д-р Дхананджай Мохабей, колишній заступник генерального директора Геологічної служби Індії, сказав, що вік об'єктів становить 67-64 мільйони років, але вони більше схожі на базальтові породи деканського вулканізму.

"Судячи з фотографій, це схоже на сферичне вивітрювання деяких базальтових порід, яке може викликати так зване "вивітрювання цибулиння", – сказав він.

У 2007 році в Дхарі було виявлено 25 гнізд динозаврів-зауроподів з великою кількістю скам'янілих яєць. Доісторичні скам'янілості часто знаходили в Мадхья-Прадеші. Планується відкрити для них музей.