Популярне американське видання New York Post у замітці про курйозний випадок з пасажирами літака вчинила одразу два епічних факапа - неправильно написало назву української столиці та перенесло її до Росії.

Показово, що самі автори помилки навіть не помітили, зате її засікли користувачі соцмереж, які повідомили про це в видання. Газета опублікувала замітку про пасажирці рейсу авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", який прилетів з Туреччини та приземлився в Києві.

При цьому жінка вийшла через запасний вихід авіалайнера і пройшлася по крилу літака. "Цій перегрітій жінці не терпілося зійти з рейсу в Росії, тому вона вирішила охолонути", - написало видання. А журналіст, який складав статтю, припустився помилки в англійській назві столиці України. Замість Kyiv він написав Kiev.

"New York Post, Київ - це не Росія !!! Поправте, будь ласка. І, до речі, Kyiv", - відреагували на виявлену помилку користувачі. У коментарях читачка, яка виявила помилку, уточнила, що повідомила про неї на пошту видання. Втім, поки невідомо, виправили її американці.

Раніше портал "Українці" розповідав про географічну необізнаність Дональда Трампа, який вважає Україну частиною Росії.