Про це він заявив журналістам під час голосування на конституційному референдумі, коментуючи заяву президента України Володимира Зеленського щодо ракетної атаки української території з боку Білорусі, передає БЕЛТА.

За словами Лукашенка, на українській стороні за кілька кілометрів від кордону з Білоруссю було начебто розгорнули ракетні дивізіони, "які готові протягом хвилин завдати удару по російських позиціях". Разом з тим він запевнив, що зараз в Україні немає жодного "білоруського солдата, жодного патрона".

Також Лукашенко повідомив, що у Гомелі все підготовлено для "мирних переговорів", чекають на рішення з боку керівництва України.

Тим часом ТАСС повідомляє, що 27 лютого до Білорусі прибула російська делегація для переговорів з Україною. До її складу входять представники МЗС, Міноборони, адміністрації президента та інших відомств, сказав він.

"Готуємо розпочати ці переговори в Гомелі", — сказав речник Кремля Дмитро Пєсков.

Перед цим вранці 27 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що згоден на перемовини з керівництвом Росії в будь-якій країні, звідки не летять ракети, але не в Мінську.