Потужний виступ Володимира Зеленського перед Конгресом США зробив з нього головного об'єднувача партій, які ніколи не могли домовитися між собою. І цього не зміг зробити жоден з останніх американських президентів.

На це звернув увагу політолог Юрій Романенко у своєму пості в телеграм.

"Зеленський зробив дуже сильний хід. Він виступив перед Конгресом з дуже потужною промовою і дуже сильним роликом про війну в Україні. Зеленський зробив те, що не міг зробити Трамп і Байден. Він об'єднав обидва табори навколо цінностей. Україна стає найважливішим фактором в американській політиці, тому що змушує американців самовизначатися щодо добра і зла", - зазначає Юрій Романенко.

Також зараз вже не залишається сумнівів, хто ж виступає в ролі зла, а хто в ролі добра. І американців змусили зробити свій вибір - залишатися безмовним співучасником зла або встати на бік добра.

"Для релігійної Америки це буде мати серйозна тема. І ця тема лягає в контекст виборчої кампанії проміжних виборів до Конгресу. Зеленський грав на цінностях, застосовуючи образи, які зрозумілі американцям - Перл-Харбор, 11 вересня, картини мирного життя українських міст, вбиті діти і цивільні. Путін веде переговори за допомогою фізичного знищення ні в чому неповинних жителів Маріуполя", - пише Юрій Романенко.