Нагірний Карабах тривалий час був викрадений у Азербайджану Вірменією і багато років спалахували різні воєнні дії у цьому регіоні.

Після останнього такого "спалаху" Азербайджан під керівництвом Ільхама Алієва менш ніж за добу відновив свою територіальну цілісність.

війська Азербайджану
війська Азербайджану

Наслідком цього стало те, що російські військові (миротворці в тому регіоні) ніяк не допомогли Вірменії відстояти свою владу в регіоні, а Пашинян ухвалив швидке рішення повернути Карабах Азербайджану.

28 вересня відбулася по-справжньому історична подія, адже глава невизнаної Нагірно-Карабахської республіки Шахраманян підписав указ про припинення існування Республіки до 1 січня 2024 року.

Про це повідомляє arminfo із посиланням на інформаційний штаб Нагірного Карабаху.

Згідно з указом усі державні установи та організації планують розпустити. Місцевому населенню запропонували ознайомитися з програмою реінтеграції, представленою Азербайджаном, та самостійно ухвалити рішення про місце проживання.

Конфлікт у Нагірному Карабаху, фото з вільних джерел
Конфлікт у Нагірному Карабаху, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що поки путін запускає дрони Україною, Лукашенко їх почав боятися: указом заборонив літаюче виродження.

Раніше ми повідомляли, що поки Польща скасовує виплати українським біженцям, Латвія вирішила відбирати машини у росіян: є 3 місяці.