Через повномашстабну війну багато українців залишили країну, щоб убезпечити себе, а після виїзду почали "дивувати" в інших країнах.

Так, чуже життя - потемки, але один українець у Чехії вирішив "висвітлити" їх, засунувши петарду в інтимне місце жінці і підірвав її. Про це повідомляє місцеве виданняНовини.

Гостел у Кожланах, де стався напад. Фото novinky.cz
Гостел у Кожланах, де стався напад. Фото novinky.cz

30 вересня, у гуртожитку у чеському місті Кожлани українець жорстоко напав на жінку та завдав їй серйозних травм. За напад йому загрожує до 10 років ув'язнення

За даними видання, жінка, яка потрапила до лікарні з сильно пошкодженими статевими органами, ймовірно, була поранена піротехнікою. Це випливає з ухвали про порушення кримінальної справи. За цими даними, незнайомець спочатку зв'язав свою партнерку, а потім засунув їй у статеві органи петарду та підірвав. "Лікарі написали у висновку, що поранення схожі на вибух петарди", - повідомило джерело видання, знайоме з розслідуванням.

Постраждалу жінку до лікарні доправив підозрюваний. Він додав, що жінку негайно прооперували.

Інше чеське видання Сьогодні стверджує, що чоловік запідозрив свою дружину в невірності, побив її, а потім зробив "трюк з петардою".

На суді підозрюваний відмовився коментувати вчинок. Проте його адвокат уже подав апеляцію на рішення суду про тримання під вартою, адже 3 жовтня його заарештували.

Журналісти стверджують, що нападник – українець Олександр С, переселенець із Візирки Одеської області, а його дружина – громадянка Молдови 1988 року народження.

Нагадаємо, що пенсіонер вирішив жити через вагітність своєї доньки - мріяв стати дідусем: ці кадри зворушили весь світ.

Раніше ми повідомляли, що жінка прийшла в аеропорт із голою попою, пасажири кричали, як чайки: "Мати, що це відбувається у 2023 році".