Ранок 7 жовтня розпочався із жахливих новин із Ізраїлю, адже там терористи напали на країну.

Так, війна між Палестиною та Ізраїлем триває вже багато років, але саме сьогодні вперше за тривалий час терористам вдалося прорватися на територію Ізраїлю.

Армія Ізраїлю оголосила про початок "контртерористичної" операції "Залізні мечі" в Секторі Газа і пообіцяла до кінця 7 жовтня не залишити в живих жодного терориста.

Палестинці зламали стіну на кордоні Ізраїлю
Палестинці зламали стіну на кордоні Ізраїлю

Спостерігати за тим, що відбувалося, було і справді страшно, адже спочатку ХАМАС атакував Ізраїль сотнями ракет, потім вони "знесли" паркан і навіть висаджувалися з дельтапланів для своїх злочинів. Палестинці брали у заручники жінок та старих, називали маленьких ізраїльських дівчаток "секс-рабинями" та знімали всі свої безчинства на відео.

Армія оборони Ізраїлю стверджує, що за останні кілька годин знищила сотні палестинських бойовиків на півдні Ізраїлю та у секторі Газа.

Удар Ізраїлю по сектору Газа
Удар Ізраїлю по сектору Газа

В іншому бойовики ХАМАСу поводилися, як і росіяни, коли вдерлися до України: вбивали всіх без розбору, крали не лише військову техніку, а й навіть сільгосп.

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубинець у своєму телеграмі заявив, що напад ісламського руху ХАМАС на Ізраїль вигідно саме росії. Він зазначив, що росія давно підтримує ХАМАС, угруповання приймають на високому рівні в Москві, і останній такий візит відбувся вже після початку російсько-української війни.

“Чому це вигідно саме РФ? нашими. міжнародними партнерами, зокрема, Сполученими Штатами, які мають прямі союзницькі зобов'язання перед Ізраїлем" , - пояснив Лубинець.

Дмитро Лубінець, фото із вільних джерел
Дмитро Лубінець, фото із вільних джерел

Зазначимо, що терористи використовували техніку, відому лише росіянам. Полягає вона у скмиживании жронами боєприпасів на військових Ізраїлю. Логічно припустить, що саме Росія підготувала бойовиків до нападу на Ізраїль.

І окремо варто звернути увагу, що саме росіяни зараз підтримують Палестину в соцмережах і закликають знищити Ізраїль.

Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні підтримав Ізраїль та заявив про можливу загибель однієї українки внаслідок атаки ХАМАС, ще двох громадян нашої країни зараз намагаються розшукати.

Нагадаємо, що дорослі поляки накинулися на 5-річну українку з мамою та закидали банками: "Вона др*нь".

Раніше ми повідомляли, що українець у Чехії засунув петарду в інтимне місце дружини та підірвав її: поліція вже схопила підозрюваного.