Шокуючі кадри, зняті в поїзді в неділю (8 жовтня), можливо, найяскравішим свідченням існування снігової людини на сьогоднішній день.

Шеннон Паркер та її чоловік Стетсон їхали в поїзді з Дуранго до Сільвертона в Колорадо, США, минулими вихідними, коли на найближчій горі було помічено загадкову волохату істоту.

Двоповерховий поїзд від Укрзалізниці
Двоповерховий поїзд від Укрзалізниці

Інший пасажир поспішив схопити свій телефон і зняти звіра, поки він йшов через кущі, а потім повернувся і сів, дивлячись на тих, хто був у поїзді. На кадрах, які Шеннон розмістила у Facebook, можна почути, як шоковані пасажири поїзда дивуються з вигляду величезного двоногого.

Шеннон написала у своєму пості: "Я попросила Стетсона допомогти мені знайти лося в горах. Коли ми проїжджали повз гори, Стетсон побачив щось рухоме, а потім сказав, що я думаю, що це снігова людина…"

Неймовірні кадри з того часу були опубліковані Out There Colorado на X (раніше Twitter), де їх переглянули майже два мільйони разів.

Шеннон повідомив Newsweek, Що реакція на відео була "50/50": деякі переконані, що їм вдалося зняти справжнього Єті, а інші переконані, що це ретельно продумана містифікація. Вона сказала: "Коли ми поговорили з провідником у поїзді, він сказав нам, що ніколи раніше не бачив нічого подібного і сам зазнав незрозумілих речей, поки ходив на снігоступах у цих горах".

Нагадаємо, що Ізраїль переходить до наступу, а Шані Лук із Німеччини вижила, останні новини.

Раніше ми повідомляли, що пенсіонер вирішив жити через вагітність своєї дочки - мріяв стати дідусем: ці кадри зворушили весь світ.