Відома українська співачка, чарівна і талановита артистка, скандальна і епатажна Оля Полякова потішила фоловерів відеолентою на своїй сторінці в соцмережі. Вона показалася в шикарному вигляді після свого концерту і звернулася до фанатів.

Відповідним відеофайлом Оля Полякова поділилася в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Знаменита українська артистка завжди відрізнялася від маси інших виконавців не тільки своїм унікальним голосом, але і простотою свого характеру.

Вона щодня спілкується зі своїми фанатами і приділяє їм масу часу. Крім цього, українська знаменитість постійно ділиться своїми планами та емоціями.

Оля Полякова
Оля Полякова

У своїй публікації скандальна співачка постала перед фанатами у всій своїй красі - велика корона на голові, пишне волосся і ефектний макіяж. Вона лежить на ліжку у себе вдома в одному халаті і записує своє звернення до фанатів на телефон.

"Фуухх ... я завжди отримую задоволення від добре виконаної роботи. Ви кайфуєте від своєї роботи? Це звичайно неймовірно", - звернулася з аудиторії епатажна артистка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Відомо, що через пандемію коронавірусу в Україні припинилися всі концерти, і популярна артистка, як могла, шукала собі інший заробіток. Варто відзначити, що Оля завжди знайде спосіб, як заробити, – то вона придумала свій YouTube-канал, то вона вже бере участь в новому гіпершоу.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Оля Полякова показала аудиторії своїх щасливих дочок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна українська артистка Оля Полякова звернулася до фанатів після процедур.

Також портал "Українці" писав, що зірка Оля Полякова показала шанувальникам, чим вона займається після того, як повернулася з відпочинку.