7 жовтня 2023 року терористи ХАМАС напали на Ізраль, обстрілявши спочатку країну тисячами ракет, а потім зайшовши на територію держави заради вбивства.

Звичайно, ці звірячі терористи не мали на думці жодних благих цілей про "повернення територій" (які і не їх). Вони просто вбивали людей, адже їм було байдуже, хто помре: житель Ізраїлю чи іноземець. Підтвердженням цього є і те, що через напад ХАМАСу загинули й українці. Спочатку повідомляли про трьох людей, але зараз ця кількість збільшилась у 4 рази. Про що повідомила Олена Зеленська.

Ізраїль після атаки ХАМАС
Ізраїль після атаки ХАМАС

Перша леді Олена Зеленська після розмови з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог повідомила, що на 17 жовтня підтверджено загибель 13 громадян України в Ізраїлі.

"Ми відчуваємо ваш біль, біль кожної сім'ї в Ізраїлі. Українці у всіх куточках нашої держави висловлюють підтримку народу Ізраїлю, і я хочу донести це до вас. Наші військові записали відео на підтримку ізраїльського народу. Ці та багато інших проявів солідарності підтверджують, наскільки наші народи близькі і в радості, і в горі" , - заявила Перша леді України.

Олена Зеленська, фото: Офіс Президента
Олена Зеленська, фото: Офіс Президента

Зеленська зазначила, що ідентифікація тіл триває, дані змінюються щодня. Також з'явилися нові дані щодо українського хлопчика, який отримував поранення після нападу терористів. На жаль, його мама загинула у цій м'ясорубці. Зараз дитині надається допомога, у тому числі психологічна.

Нагадаємо, що Ізраїль переходить до наступу, а Шані Лук із Німеччини вижила, останні новини.

Раніше ми повідомляли, що Азербайджан незабаром може увірватися до Вірменії: у США переконані, що Карабаха їм мало.