Друг жінки, яку Хамас взяв у заручники після нападу на ізраїльський музичний фестиваль, стверджує, що гадки не мав, що з нею трапилося, поки не побачив відео викрадення в Instagram

Ноа Аргамані, якій зараз 26 років, не бачили з того часу, як її схопили на музичному фестивалі в пустелі Supernova неподалік кордону з Газою 7 жовтня. На кадрах, знятих під час нападу, можна було почути, як Ноа кричала: "Не вбивайте мене" , коли її забирали на мотоциклі бойовика.

Ізраїль після атаки ХАМАС
Ізраїль після атаки ХАМАС

У відео видно, як вона відчайдушно намагається докричатися до свого хлопця Аві Натана, якого також досі не знайдено.

Її друг дитинства Ян Горьялцан, який працює фельдшером і допомагає жертвам нападу на півдні Ізраїлю, тепер згадує момент, коли він дізнався про зникнення Ноа. Занепокоєний за свою подругу, 27-річний чоловік звернувся до соціальних мереж, щоб запитати, чи є у когось інформація про її місцезнаходження.

Ноа Аргамані під час викрадення терористами, кадр з відео
Ноа Аргамані під час викрадення терористами, кадр з відео

Саме тоді йому надіслали відео спіймання Ноа, що стало вірусним. У розмові з Інсайдер Ян сказав: "Це був момент, коли я зрозумів, що Ноа викрали. Відбувається щось жахливе".

Побачивши несамовиті кадри, Ян та деякі інші друзі Ноа вирушили до лікарні, щоб дочекатися новин разом із родиною Ноа. Батьки зниклої жінки нещодавно поділилися зворушливою пам'яттю з нагоди її дня народження і благали про її благополучне повернення.

"Батьки Ноа просять усіх привітати її з днем ​​народження, сподіваючись, що, можливо, якимось чином ці повідомлення дійдуть до неї, - йдеться в повідомленні на X (раніше Twitter). - Будь ласка, поділіться. #HappyBirthdayNoa!. "

У ролику також показано, як бойовики ХАМАС ведуть Аві, заклавши руки за спину. Інший друг Яна, Орі Чернихівський, також був присутнім на фестивалі і нині зник безвісти.

Хлопець Ноа Аргамані під час викрадення терористами, кадр з відео
Хлопець Ноа Аргамані під час викрадення терористами, кадр з відео

З того часу з'явився ще один кліп, на якому схоже Ноа п'є воду з пляшки. Ян сказала, що околиці не схожі на Ізраїль, і її родина вважає, що нові кадри було знято десь у секторі Газа.

Нагадаємо, що Ізраїль переходить до наступу, а Шані Лук із Німеччини вижила, останні новини.

Раніше повідомляли, що Олена Зеленська повідомила, що в Ізраїлі загинуло вже 13 українців: маленький хлопчик залишився без мами.