Росіяни вже встигли зауважити, що у гру "поціль в інфраструктуру прротівника" можуть грати двоє.

Різниця лише в тому, що українські спецслужби діють філігранніше і правла не чіпають мирного населення. І ось поки кияни прокинулися о 8-й ранку від вибухів через збиту балістичну ракету, на росії ранок теж був не нудним.

Юрій Ігнат, фото із вільних джерел
Юрій Ігнат, фото із вільних джерел

У Рязанській області Росії вранці 11 листопада зійшов із рейок вантажний потяг. На залізниці заявили, що це сталося через "втручання сторонніх осіб". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ із посиланням на Московську залізницю.

Заявляється, що внаслідок "втручання сторонніх" у роботу залізничного транспорту 19 вагонів вантажного поїзда зійшли з рейок. На рух пасажирських та приміських поїздів ситуація нібито не впливає.

В той же час, Телеграм канал "112" пише, що вагони перекинулися після "бавовни". Пошкодження отримало залізничне полотно, на місце вирушили слідчі та сапери.

Повідомлення росЗМІ
Повідомлення росЗМІ

Російська служба "Радіо Свобода" зазначила, що помічник машиніста зазнав невеликих травм, більше ніхто не постраждав. Інцидент стався близько 7-ї ранку на перегоні "Рибне – Блок пост".

А вже о 12:00 у Рязані оголосили план "Перехоплення", щоб упіймати винуватців ймовірного підриву шляху. АСТРА. Шляхи поряд із місцем вибуху усіяні білими плямами.

Поїзд в Рязані. фото: росЗМІ
Поїзд в Рязані. фото: росЗМІ

Нагадаємо, що Кім Чен Ин розповів про початок Третьої світової війни: Ердоган вже готує ґрунт.

Так стало відомо, що ранкова атака на Київ: столицю атакували балістикою, фото з місця події.