Вже більше місяця Ізраїль воює проти палестинських терористів ХАМАСу, наражаючись на атаки та інші групи навколо.

Нещодавно ізраїльські військові зайшли на територію Гази для зачистки і проводять її досить успішно. 13 листопада стало відомо, що бійці ЦАХАЛу взяли під контроль сектор Гази.

Ізраїль. фото: Pixabay
Ізраїль. фото: Pixabay

Після завершення наради щодо оцінки ситуації міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант зробив коротку заяву для преси, в якій сказав, що "ХАМАС втратив контроль над сектором Гази".

Він сказав, бойовики терористичної організації тікають на південь сектору, цивільні особи розкрадають майно на військових базах ХАМАСу, мешканці сектору більше не довіряють владі.

"Наші сили просуваються відповідно до плану, виконуючи покладену на них місію. Коли ми збільшуємо тиск, ми бачимо результат", - зазначив Галант.

Увечері 13 листопада у соцмережах широко розійшлося фото ізраїльських солдатів усередині будівлі палестинського парламенту в Газі.

На знімку кілька десятків солдатів із прапором дивізії "Голані" та ізраїльськими прапорами стоять перед трибуною у залі засідань. Зал виглядає непошкодженим.

Незабаром після брифінгу міністра оборони в містах у центрі Ізраїлю та на півдні пролунали сирени, що попереджають про ракетні обстріли.

Нагадаємо, що викрадену терористами Шані Лук знайшли ізраїльські військові: вони побачило те, що шокувало їх.

Раніше ми повідомляли, що пощастило більше, ніж Шані Лук: батьки ще однієї дівчини із фестивалю в Ізраїлі благають про допомогу.