Загадковий китайський вірус, схожий на Covid , що викликає хаос у всьому світі, насправді може бути давно забутою хворобою кінця 1800-х років.

Дивний невідомий вірус вже кілька тижнів викликає хаос у Китаї, при цьому світ перебуває у стані підвищеної готовності через побоювання, що наближається нова пандемія. Хоча поки що здається, що це стосується лише дітей, чиновники в сусідніх країнах, таких як Індія, які побоюються поширення іншого вірусу серед їхнього населення після спалаху коронавірусу в 2019 році, готуються до дій.

Коронавірус. Фото: скріншот відео.
Коронавірус. Фото: скріншот відео.

А тепер з'ясувалося, що вчені в сусідній Індонезії зараз готують свою лабораторну мережу для перевірки симптомів пневмонії мікоплазми, вперше виявленої в 1898 році. За повідомленням Jakarta Post, міністр охорони здоров'я країни Буді Гунаді Садикін заявив, що тестування на вірус ось-ось розпочнеться.

Він повідомив аудиторії, що "це було зроблено у відповідь на зростання випадків пневмонії, спричиненої мікоплазмовою бактеріальною інфекцією в Китаї".

Хоча точно не було підтверджено, що це за загадкова хвороба, вона була вперше виявлена ​​у 1898 році як різновид пневмонії великої рогатої худоби, а потім була виявлена ​​у курей у 1944 році – тоді вважалося, що вона передалася людям, що було названо "ходячою пневмонією, оскільки вважалося, що це тип пневмонії, яким люди можуть заразитися, але при цьому продовжувати вести своє повсякденне життя.

діти в лікарні
діти в лікарні

Проте, нинішній вірусний хаос призвів до переповнення пекінських лікарень після масового збільшення кількості госпіталізацій, і тепер він уперше виявлений у Європі: медичні чиновники як у Данії, так і Нідерландах підтвердили, що вірус там закріпився. Останнє підтверджує, що кількість дітей віком від п'яти до 14 років, на яких він в основному впливає, зросла до 130 на 100 000 за один тиждень.

І хоча раніше повідомлялося, що лише три симптоми є ключовими для виявлення вірусу, лікар загальної практики NHS та експерт з медико-правових питань Хана Патель розповіла про вісім симптомів, на які слід звернути увагу.

  • Дуже висока температура

  • Пітливість та тремтіння

  • Швидке серцебиття

  • Гострий, колючий біль у грудях

  • Швидке, поверхневе дихання

  • Задишка у стані спокою

  • Сухий кашель

  • Сплутаність свідомості

Літня пара в лікарні
Літня пара в лікарні

Нагадаємо, що ексміністр побив до смерті свою дружину у ресторані: записи з камер стерли, а суддя не знає, кому вірити.

Раніше ми повідомляли, що українка в Америці потрапила до в'язниці за побиття свого сина: "Підштовхує дитину і б'є її ногами".