Багато хто вважає, що гроші вирішують усе, але здоров'я за гроші не завжди купиш. І це стосується не лише звичайних людей, а й дуже впливових.

Не оминула сумна доля хвороби та Міністра оборони, адже у нього діагностували рак.

лікарня, лікарі, операція
лікарня, лікарі, операція

Глава Пентагону США Ллойд Остін лікувався від раку простати, який виявили ще на початку грудня.

Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Національного військово-медичного центру імені Уолтера Ріда. Раніше про причини госпіталізації Остіна не повідомлялося. Для лікування раку 22 грудня Остину провели простатектомію.

Під час операції Остін, що пройшла без ускладнень, знаходився під загальним наркозом, а вже наступного дня повернувся додому. Онкологію виявили на ранній стадії, тому лікарі стверджують, що у глави Пентагону "відмінні прогнози".

Остін Ллойд, фото з вільних джерел
Остін Ллойд, фото з вільних джерел

Зазначається, що 1 січня Остіна через ускладнення госпіталізували повторно – у нього виявили інфекцію сечовивідних шляхів, він скаржився на нудоту та сильний біль у животі, стегнах та ногах.

Про госпіталізацію глави Пентагону не повідомили одразу, адже виявлений у нього рак є «глибоко особистим» питанням.

Раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден не має наміру звільняти міністра оборони Ллойда Остіна після того, як Остін протягом кількох днів не повідомляв публічно, що його госпіталізували і не надавав інформацію про свої медичні проблеми, заявили в Білому домі.

Джо Байден. Фото: скріншот відео.
Джо Байден. Фото: скріншот відео.

Нагадаємо, що після України путін візьметься за Молдову і країни Балтії: у США попередили всіх, хто "затискає" гроші для допомоги.

Раніше ми повідомляли, що главар Чечні Кадиров просить США зняти санкції з його родини в обмін на українських полонених: "Повернуться до рідних домівок".