Минула зима була вкрай жахливою для українців щодо обстрілів, блекаутів та кількості жертв.

Ми навчилися виживати без світла, тепла та води, а незабаром навчилися жити "за графіком", коли потрібно встигнути все за 2-3 години, поки є світло. Росіяни дуже сміялися над цим і раділи, коли їхні ракети вражали черговий об'єкт інфраструктури.

наслідки ракетного удару по Києву 2 січня 2024 року
наслідки ракетного удару по Києву 2 січня 2024 року

Але карма - цікава штука Всього тиждень тому частина Москви залишилася без світла. У четвер уночі, 4 січня, коли термометри показували близько 25 градусів морозу, жителі Бібірево, Алтуф'єво та Відрадного у Москві прокинулися у холодних квартирах. Причиною стала пожежа на підстанції, яка залишила без світла та тепла цілі райони.

Слід сказати, що перемикання на резервну схему електропостачання немає миттєво. Влада близько 08:00 пообіцяла це зробити до 2 годин. І, очевидно, довгий час жителі столиці продовжували мерзнути.

Пожежа на електропідстанції у Москві
Пожежа на електропідстанції у Москві

А ось 12 січня з'явилися нові новини про те, що в Москві вводяться графіки відбиття світла. На тлі комунального колапсу в Росії, де через постійні прориви труб вулиці затоплює окропом і нечистотами, а громадяни замерзають у власних будинках, навіть мешканцям столиці доведеться посидіти без світла. Напевно, їм і зараз вірно .

Схоже, що заклинання кремлівського диктатора Володимира Путіна "Мерзень, мерзень, вовчий хвіст", яким він лякав країни Заходу, відгукнулося самим росіянам

Графіки відключення світла у Москві
Графіки відключення світла у Москві

Нагадаємо, що після України путін візьметься за Молдову і країни Балтії: у США попередили всіх, хто "затискає" гроші для допомоги.