Володимир Путін і Кім Чен Ын одні з тих божевільних диктаторів, які люблять "трясти ядерною валізкою" і тримати весь світ у напрузі.

Тепер кремлівський диктатор подарував такі повноваження і самопроголошеному президентові Білорусі Олександру Лукашенку.

Володимир путін, кадр з виступу
Володимир путін, кадр з виступу

Вся справа в тому, що росія передала Білорусі ядерні ракети. Про це заявив білоруський політик Олександр Лукашенко під час візиту на автомобільний завод у Мінській області.

Треба сказати спасибі росіянам: вони нам здорово допомогли минулого року. Я навіть не говорю тут про ядерну зброю, яка всіх поставила на місце… Ми у росіян за їхні гроші, — правда, ми платимо їм за іншими рахунками, — отримали такі комплекси, як "Іскандер", - сказав самопроголошений президент Білорусі.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Він заявив, що застосування тактичних комплексів та ядерних ракет обов'язково має на увазі суворе дотримання певного протоколу, а активація цих озброєнь вимагає отримання резолюцій від кількох високопосадовців.

Зазначимо, що ще в березні 2023 року Лукашенко назвав "національними" або "власними" тактичні ядерні ракети, які Путін запропонував розмістити у Білорусі.

"І не треба говорити, ось, тільки зберігатимуть, це не наша зброя. Це наша зброя, яка сприятиме суверенітету та незалежності, — сказав тоді диктатор.

Володимир путін, кадр з відео
Володимир путін, кадр з відео

Нагадаємо, що через дефіцит яєць у Росії хочуть годувати населення личинками мух: з них можна робити ковбаси та батончики.

Раніше ми повідомляли, що Президент Бразилії злегка пригрозив путіну арештом на зустрічі G20 у Ріо: "Можливо, а може...".