Зовсім недавно з'явилася неоднозначна заява Еммануеля Макрона, з якої можна було зробити висновок. що Франція готується відправити свої війська на допомогу Україні.

Звичайно, ці заяви були трохи спростовані, але різні французькі експерти вже навіть почали малювати карти того, де в Україні могли б розміститися французькі війська.

Еммануель Макрон та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Еммануель Макрон та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

І начебто ця тема вщухла, але вогонь знову почав роздуватися. Так, парламент Франції досі вважає за можливий такий варіант. Про це повідомляє канал "Ми Україна" .

Під час прес-брифінгу в Одесі, 30 березня, голова Національної асамблеї Франції Яель Брон-Піве прокоментувала попередні заяви французького лідера та заявила, що все залишається можливим.

"У своїй заяві президент республіки сказав, що не виключає нічого апріорі. У тій позиції, яку Франція демонструвала, демонструє і демонструватиме до кінця війни, до самої перемоги нічого не є винятковим, все залишається можливим. Я не додатково інтерпретуватиму слова президента, ця позиція досить зрозуміла", - наголосила вона.

Військові НАТО, фото з вільних джерел
Військові НАТО, фото з вільних джерел

Зазначається, що під час візиту до Одеси разом Брон-Піве зустрілася зі спікером Верховної Ради Русланом Стефанчуком, вони разом завітали до Спасо-Преображенського кафедрального собору в Одесі. Храм, який зазнав значних руйнувань через російський ракетний удар.

Нагадаємо, що в Канаді вже попередили українських біженців про проблеми: до чого готуватись.

Раніше ми повідомляли, що Еммануель Макрон розповів про плани путіна після Криму та Донбасу: "Невизначеність щодо військових цілей".