На офіційній сторінці у Твіттері Міністерства оборони Великобританії з'явився запис щодо спільних військових навчань про те, що британські парашутисти висадилися в Україні. Проте на превью до картинки поста у Twitter була написана фраза: "Ми висадилися на задньому дворі Росії".

Союзники з Британії потрапили у гучний скандал назвавши Україну "Заднім двором Росії". Помилка була помічена у пості офіційного Twitter-акаунту оборонного відомства. В запису йшлося про сумісні з Україною навчання "Об'єднані зусилля-2020". Британське Міноборони зазначило, що парашутисти Британії висадилися в Україні для перевірки спроможності надати негайну допомогу союзникам у разі необхідності. Однак на превью до картинки була написана фраза: "Ми висадилися на задньому дворі Росії". Міноборони швидко вилучило скандальний твіт.

Скандальний твіт Міноборони Британії
Скандальний твіт Міноборони Британії
Скандальний твіт Міноборони Британії

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" писав про інші скандальні випадки з плутаницею України та Росії. Так нещодавно Американське видання "New York Post" перенесло Київ до Росії, а також неправильно написало назву столиці.

А також раніше колишній радник Дональда Трампа Джон Болтон розповів чому американський президент завжди вважав Україну частиною Росії.