Вагітна стрибає в море, щоб врятувати чоловіка, якого вкусила акула, повідомляє No Amazonas é assim

Випадок стався цього тижня в північноамериканському штаті Флорида, на пляжі Сомбреро. У відпустці з родиною на 30-річного Ендрю Чарльза Едді напала акула, як тільки він пірнув у море. Побачивши кров у воді, його дружина Марго Дюкс Едді відразу ж стрибнула у воду, щоб врятувати чоловіка.

акула бик
акула бик

Велику акулу ідентифікували свідки. Можливо, тварина була акулою-биком, довжиною близько 3 метрів, однією з найбільш агресивних видів акул. Укус акули-бика може бути сильнішим, ніж укус великої білої акули.

Врятувавши Ендрю, жінка повернулася до човна, на якому перебувала сім’я, який відвіз постраждалого до команди фельдшерів, яка чекала на нього. У чоловіка серйозна травма одного плеча. Хоча укус, який отримав Едді, був серйозним, швидкі дії Марго запобігли подальшим травмам та полегшили допомогу її чоловіку, якого відразу доставили на вертольоті до лікарні у Маямі у важкому стані.

Вагітна жінка відбила чоловіка у велетенської акули
Вагітна жінка відбила чоловіка у велетенської акули

"Ендрю на шляху до повного одужання, і ми надзвичайно вдячні, що тяжкість його поранень не загрожує його життю. Я завжди захоплювалася тим, як мій чоловік жорстоко стикається з проблемами, і ця обставина не відрізняється. Пріоритетом нашої родини зараз є прогрес, захист та мир для Ендрю, мене та нашої майбутньої дитини. Ендрю буде використовувати поранену руку, щоб тримати дитину всього за шість тижнів, і це диво" , - написала вона.