В індонезійському окрузі Пелалаван сталася жахлива історія. Маленьку, беззахисну дівчинку залишили на заправці разом з викликає питання запискою, пише Mirror.

За словами її батьків, дитина поводилася так погано, що ніякого іншого вибору, окрім як залишити дитину, у них не було.

Безрозсудна мати кинула свою восьмирічну дочку на заправній станції, заявивши, що їй набридло її погану поведінку.

На заправці знайшли кинуту 8-річну дівчинку
На заправці знайшли кинуту 8-річну дівчинку

Коли жінка залишала дівчинку, вона сказала їй подбати про себе і вручила дивну записку. На листку паперу матуся черкнула кілька слів, що пояснюють, що поведінка дитини було "занадто жахливим", щоб його терпіти.

Дитя, прости мене. Я змушена залишити тебе на вулиці, тому що я більше не хочу бачити, як ти шкодиш собі і мені через свою жахливу поведінку. Кожен день ти створюєш проблеми. Прости меня, дитя. Бережи себе

На заправці знайшли кинуту 8-річну дівчинку
На заправці знайшли кинуту 8-річну дівчинку

Дівчинку кинули в окрузі Пелалаван, Індонезія. Тепер її бездушну матір оголосили в розшук. За інформацією поліції, останнім часом у них не було ніяких заяв про зниклу дитину. Крім того, особу дівчинки встановити також не вдалося. Поки що вона перебуває під опікою соцслужб.

Інцидент з кинутою дівчинкою став вірусним. У соцмережах користувачі публікують статті у себе на сторінках. У коментарях-активні суперечки про те, яка мати змогла залишити дитину і просто піти. Крім того, варто відзначити, що не до всіх історія дійшла в первозданному вигляді. У" Фейсбуці " користувачі репостять матеріали, в яких вказується, що це був хлопчик, а не дівчинка. Однак підтвердити цю інформацію так і не вдалося.