Корпус морської піхоти Китаю повинен бути завжди готовий до війни. Про це заявив глава КНР Сі Цзіньпін під час робочої поїздки в провінцію Гуандун.

Політик перевірив військову базу, що знаходиться в місті Чаочжоу.

китайські війська армія
китайські війська армія

Сі Цзіньпін звернувся до солдатів і зажадав від них абсолютної відданості, надійності і бездоганності.

"Ви повинні зосередити свої розум і сили на те, щоб бути готовими відправитися на війну", - сказав голова КНР.

Він нагадав, що корпус морської піхоти - елітний підрозділ, покликаний забезпечувати територіальну цілісність Китаю, захищати національний суверенітет.

Безпека країни залежить від вас, підкреслив політик.

Раніше повідомлялося, що 12 жовтня генеральний секретар ЦК КПК Сі Цзіньпін прибув з інспекцією в провінцію Гуандун. Це його третя поїздка в цю провінцію після 18-го з'їзду КПК.

У другій половині дня глава КНР відвідав Старий квартал міста Чаочжоу, щоб дізнатися, як йдуть справи з реставрацією та охороною пам'яток культури, передачею об'єктів нематеріальної культурної спадщини і освоєнням культурно-туристичних ресурсів в районі.

Старий квартал Чаочжоу, історія якого налічує понад 1600 років, став першою зупинкою під час нинішньої поїздки Сі Цзіньпіна. У цьому кварталі представлені найколоритніші елементи історії та культури міста. Сі Цзіньпін познайомився з історією першого в світі розвідного моста Гуанцзі, розташованої навпроти моста однойменної вежі і торгово-пішохідною вулицею "меморіальних арок", яка вважається знаковим об'єктом міста.

Сі Цзіньпін поспілкувався з власниками торгових крамниць і жителями міста. Він підкреслив, що культура міст Чаочжоу і Шаньтоу розглядається як важлива складова частина Цивілізації району Ліннань, розташованого на південь від хребта Юнліншань, і незамінна частина культури всієї китайської нації.