Кровопролитна війна на території не визнаного світовим співтовариством Нагірного Карабаху, по всій видимості, може затягнутися.

Читайте нас у Google News!

російська армія
російська армія

Вся справа в тому, що крім розміщеного на кордоні між Вірменією і Ахербайджаном російського військового табору, з боку Росії почали надходити в Єреван вельми дивні, провокаційні пропозиції.

Зокрема, мова йде про те, що в Росії зробили пропозицію Вірменії завдати нищівних ударів по нафтогазовій інфраструктурі Азербайджану. Причиною тому є спроби Баку звільнити від окупації НКР.

Завідувач відділом Кавказу Інституту країн СНД Євсєєв Володимир закликав Російську Федерацію і Вірменію більш рішуче реагувати на наступ Азербайджану на території Нагірного Карабаху.

Такою своєю думкою він поділився під час інтерв'ю «Медіа погляд». Це відео було опубліковано в YouTube.

Війська Туреччини увійшли до Азербайджану
Війська Туреччини увійшли до Азербайджану

В цей же час Євсєєв попередив, що затягування ескалації на території Нагірного Карабаху загрожує всьому Південному Кавказу. В результаті він звернувся до Російської Федерації і Вірменії почати протистояти Азербайджану більш рішуче.

У тому числі, він запропонував РФ влаштувати бомбардування радикальним ісламістам, які воюють за Баку. А Єревану він запропонував вдарити по території Азербайджану, а точніше по його нафтогазовій інфраструктурі, «Іскандерами".