Після заяви російського бійця Хабіба Нурмагомедова і його поста в Instagram, у одіозного спортсмена з'явилося безліч фанатів, так і критиків.

Нещодавно після страшного теракту в Ніцці Хабіб Нурмагомедов розмістив у своєму Instagram - де у нього 25 мільйонів підписників - провокаційний пост, де погрожував і ображав президента Франції Еммануеля Макрона.

Читайте нас у Google News!

Нехай спотворить Всевишній обличчя цієї тварі і всіх його послідовників, які під гаслом свободи слова ображають почуття понад півтора мільярда віруючих мусульман. Нехай принизить їх Всевишній в цьому житті, і в наступному. Аллах скор в розрахунку і ви це побачите. Ми-мусульмани, любимо нашого Пророка Мухаммада (хай благословить його Аллах і вітає) більше, ніж наших матерів, батьків, дітей, дружин і всіх інших близьких нашому серцю людей. Повірте мені, ці провокації їм вийдуть боком, кінець завжди за богобоязливими.

Після цього дикого заяви у бійця знайшлися не тільки критики, а й голоси підтримки середньовічної дичини. Так, багато мусульман продемонстрували дивовижну нетерпимість.

Правда, знайшлися навіть в Росії ті, хто не побоявся заявити про ганьбу і неприпустимість таких слів. Наприклад, російський політик Андрій Пивоваров вирішив піти проти загального страху і заявив, що Хабіб Нурмагомедов - ганьба Росії. Мабуть, все таки, один з ганьб-так як політика російської влади в останнє десятиліття - один суцільний світова ганьба і низка провалів.

самий розкручений боєць Росії виступив з абсолютно дикими погрозами на адресу президента Франції Макрона. У Хабіба-мільйони фанатів, а він використовує свої соц мережі як майданчик для розпалювання ненависті. Я патріот своєї країни, я живу в світській державі. Я не хочу, щоб мракобісна позиція Нурмагомедова сприйнялася як думка всіх росіян. Після подібних слів Дикун Хабіб-ганьба Росії.

Правда, майже відразу політик заявив, що йому почали надходити погрози з боку фанатиків і фанатів Хабіба. Тому ця історія може мати дуже сумне продовження.