У Новосибірську, Росії, пацієнти туберкульозної лікарні зняли справжні знущання медсестри над дитиною.

На відео видно, що жінка за волосся веде дитину до ліжка, а потім тримаючи за волосся жбурляє дитину в ліжко.

Як повідомили російські ЗМІ, відразу після інциденту медсестру туберкульозної лікарні, яка жбурнула дитину за волосся на ліжко, відсторонили від роботи. А слідчий комітет взявся проводити перевірку.

У той же час російські ЗМІ взяли коментар у Уповноважений з прав дитини в Новосибірській області надії Болтенко. Вона розповіла, як себе почуває дівчинка, яку медсестра жбурнула за волосся, і яке покарання чекає медпрацівника:

Медсестра за волосся жбурнула дитину в ліжко
Медсестра за волосся жбурнула дитину в ліжко

"Ситуація надзвичайна - грубе ставлення і жорстоке поводження по відношенню до дітей, які перебувають на лікуванні в туберкульозній лікарні. Здоров'ю дитини нічого не загрожує. З дівчинкою поспілкувалася, дівчинка активна, хороша, сьогодні за своїм основним захворюванням знаходиться на лікуванні. А ось наслідки-ніяких травм у неї немає, вона активна, Контактна. Сьогодні вже поліція розмовляє з цим медичним працівником, вона відсторонена від роботи і буде звільнена. Далі в процесі розслідування вже будуть прийняті ще якісь заходи до неї".

Судячи з того, як впевнено поводиться медсестра на відеоролику, така поведінка для неї - норма.

Тому можна лише здогадуватися, скільком дітям такий медпрацівник встиг покалічити психіку, поки її поведінка стала надбанням громадськості.