Прокурор міста Сент-Луїс (штат Міссурі) Кім Гарднер пред'явила звинувачення в кримінальному злочині парі, яка направила зброю на учасників протестів проти расизму і поліцейського насильства. Про це пише The New York Times.

Марка і Патріція Макклоскі звинуватили в незаконному застосуванні зброї і в нападі четвертої, найменш значної, мірою, їм загрожує до чотирьох років в'язниці. Окружний прокуратор Кімберлі Гарднер заявила, що пара «створила небезпечну ситуацію за участю мирних, беззбройних протестувальників». Вона також назвала незаконним демонстрацію зброї перед учасниками мирного протесту. Гарднер уточнила, що не буде домагатися тюремного ув'язнення, а замість цього попросить включити пару в програму реабілітації.

Прокурор штату Міссурі Ерік Шмітт подав клопотання про зняття звинувачень. Він заявив, що закон штату дозволяє жителям захищати свою власність і життя від тих, хто хоче заподіяти їм шкоду. На захист пари виступив і губернатор штату, він пообіцяв помилувати пару, якщо їм призначать тюремний термін.

В кінці липня Марк і Патріція Макклоскі направили зброю на протестувальників, які увірвалися на приватну вулицю і проходили повз їхні будинки. Фото і відео інциденту набрало популярність в соціальних мережах, деякі користувачі засудили їх вчинок, а інші заявили, що пара захищала свою власність. Це відео також ретвітнул Дональд Трамп.

Пара з Сент-Луїса (штат Міссурі) направила зброю на що проходять по їх району протестуючих, які йшли не до них, а до дому мера, щоб вимагати її відставки. Після того, як ролик набрав популярність, в соцмережах почали міркувати про правильність такого вчинку і робити фотожаби з героями відео.

Увечері 28 червня озброєна пара вийшла босоніж на поріг свого будинку в багатому районі Сент-Луїса і стала кричати на що проходять повз протестуючих. Жінка направила на натовп пістолет, а чоловік - напівавтоматичну гвинтівку AR-15. За даними Fox News, учасники протесту зламали хвіртку, що веде до приватного району, де розташований будинок пари. Ввійти за хвіртку мають право тільки жителі району - перед забором стоїть табличка, яка забороняє вхід стороннім.