Сторожові пси на базі ВПС США в Південній Флориді виглядають зовсім не так, як звичайні собаки.

Читайте нас у Google News!

Бойові пси-роботи США
Бойові пси-роботи США

"Автономні наземні транспортні засоби", представлені на цьому тижні на базі ВПС Тіндал у Флориді, являють собою дрони, оснащені камерами і мікрофонами, і будуть патрулювати периметр бази, стежачи за тим, щоб неуповноважені відвідувачі не перетнули паркан, щоб побачити стан 325-го винищувального авіаполку. арт F - 22A Raptors.

Роботи були спроектовані і побудовані компанією Ghost Robotics з Філадельфії. "Собаки" відомі у ВПС США як Vision 60, тоді як виробники називають їх Quadrupedal Unmanned Ground Vehicles, або Q-UGV.

Бойові пси-роботи США
Бойові пси-роботи США

Майор Джордан Крісс, командир 325-ї ескадрильї сил безпеки, сказав, що його команда дуже рада, що стане першою ескадрильєю, оснащеною Vision 60.

Ми є першим підрозділом Міністерства оборони, який використовує цю технологію для посиленого патрулювання з метою забезпечення безпеки. Ці собаки-роботи будуть використовуватися як помножувач сили для підвищення ситуаційної обізнаності при патрулюванні небажаних ділянок. Для людей і транспортних засобів Майор Джордан Крісс

Бойові пси-роботи США
Бойові пси-роботи США

Він пояснив, що Q-UGV не замінять традиційних сторожових собак, а просто забезпечать новий рівень функціональності поряд з існуючими силами.

Він сказав, що собаки-роботи нададуть" додатковий набір очей і вух "команді безпеки бази і будуть" обробляти великі обсяги даних в стратегічних точках по всій базі ВПС Тіндалл".

Ghost Robotics також надала обладнання для вдосконаленої системи управління бойовими діями ВПС США, в якій використовуються технології 4G і 5g для створення єдиного бойового простору для командирів.

Доктор Уілл Ропер, помічник Міністра оборони США із закупівель, технологій та матеріально-технічного забезпечення, сказав ,що "поля битв майбутнього будуть характеризуватися інформаційним насиченням", а система ABMS була розроблена, щоб спростити досвід і зробити війну наступного покоління зрозумілою на людському рівні.