У Британії вперше більш ніж за чверть століття був виявлений павук Great Fox, який вважався вимерлим. Його особливістю є незвичайне приготування до трапези: перед нею він розчиняє нутрощі своєї жертви.

Про це повідомляє зоозахисна організація Surrey Wildlife Trust.

павук Great Fox
павук Great Fox

— Ці павуки не тільки неймовірно моторні і швидко бігають, але і володіють прекрасним круговим зором, для цього у них є вісім очей, - йдеться в матеріалі.

Відзначається, що їх спосіб "полювання" ніяк не пов'язаний з плетінням павутини, навпаки, павуки даного виду не проти побігати за жертвою по піщаній місцевості, гравію або камінню, перш ніж накинутися на неї. При цьому вони досить великого розміру — до п'яти сантиметрів в діаметрі.

павук Great Fox
павук Great Fox

Наскільки небезпечні ці нічні хижаки для людини - не уточнюється, проте можна сказати напевно, що зустріч з таким в темний час доби здатна навести жах навіть на людей, які не страждають арахнофобією. В цілому фахівцям вдалося виявити 22 особи, які проживають в одній колонії.

Раніше Українці писали, що в Британії п'ятирічна дівчинка виявила на пляжі медузу величезних розмірів, до якої навіть страшно було підійти.

Дівчинка гуляла з батьком, побачила на піску велику тінь і побігла подивитися на неї. Виявилося, що на пляж хвилями винесло величезну двометрову Ціан. Цей вид медуз вважається найбільшим в світі.

величезна медуза
величезна медуза

Відзначається, що чоловік боявся підпускати дочку близько до отруйної Медузи, але та попросила його зробити фото на пам'ять.

"Всі, кому я показував знімок, були в шоці. Сподіваюся, Ерін запам'ятає цей день надовго", - сказав він.

Як відомо, ціаном в літній період мешкають у водах Великобританії і виростають до двох з половиною метрів в довжину.