Представник ВООЗ розповів про третю хвилю коронавірусу. Про це повідомляє портал Українська правда.

За словами Давида Набарро, третя хвиля поширення COVID-19 очікується на початку наступного року. Причина в тому, що, за його словами, уряди держав взяли під контроль першу хвилю.

"Зараз у нас друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідної інфраструктури, у нас буде третя хвиля на початку наступного року", - розповів Набарро.

Він зазначив, що в ЄС довгий час спостерігалося зниження рівня захворювання коронавірусом. Однак в середині осені по всій Європі почав активно поширюватися коронавірус.

Набарро розкритикував Швейцарію, яка вирішила пізньої осені не закривати гірськолижні курорти. Він передрік збільшення кількості хворих і загиблих від COVID-19.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.