Сім'я зібрала понад 5000 подарунків - на загальну суму понад 50 000 фунтів стерлінгів - для нужденних сімей, після того як спочатку поставила перед собою завдання набити 60 різдвяних панчох.

Нік Сміт, його дружина Джесс і їхні діти, які ведуть популярний канал the Smithy Family в TikTok, вирішили подивитися, чи зможуть вони подарувати трохи різдвяного настрою тим, хто цього потребує, і були абсолютно вражені відгуком.

@thesmithyfamily

Piggy in the middle #teamsmithy

♬ original sound - Daddy smithy

У розмові з LADbible Нік сказав: "Зараз у нас є кілька підписників на TikTok - тому я купив 60 панчіх і сказав, що збираюся заповнити їх, і якщо хтось захоче взяти участь, дайте мені знати... і все просто пішло звідти".

Справа в тому, що всі зібралися разом і зробили це-ось що нас вразило. Куплено речей на суму понад 50 000 фунтів стерлінгів, подарунків понад 5 000. Хтось пожертвував 2000 подарунків зі своїх заощаджень. Жінка раніше купувала надлишки товарів у магазинах, так що вони всі абсолютно нові в коробках, і вона зв'язалася і сказала, що якщо ми зможемо їх винести, ми можемо їх забрати Нік Сміт

"Головне для мене - це реакція всіх інших - це був дійсно важкий рік для всіх, і люди, які жертвують, - це люди, які постраждали; люди, у яких мало грошей.

"Це те, що робить його таким дивним. Це змушує нас так пишатися всіма, хто бере участь".

Сім'я вирішила влаштувати справжнє різдвяне диво для нужденних малюків
Сім'я вирішила влаштувати справжнє різдвяне диво для нужденних малюків

"Я хотів би сказати величезне спасибі всім, хто зробив пожертву. Я нічого не можу зробити або сказати, щоб показати, наскільки ми вдячні за те, що вони зробили".

Всі подарунки абсолютно нові, замовляються через список бажань Amazon і відправляються в будинок Ніка. Перш ніж він відвозить їх в розподільний центр Армії Порятунку, де вони поміщаються в карантин на 48 годин, а потім відправляються в різні відділення.

Потоку подарунків в даний час достатньо для утримання 23 різних відділень Армії Порятунку в Лондоні, і вони будуть роздані тим, хто їх найбільше потребує.

Що робить це ще більш неймовірним, це те, що їм вдалося зробити все це всього за три тижні.

Але Сміти ще не закінчили і сподіваються, що вони зможуть подвоїти кількість пожертвувань до 7 грудня, щоб допомогти ще більшій кількості сімей по всій Великобританії.

Тільки в цьому році тільки для південного сходу Лондона було відправлено 15 000 запитів на різдвяні кошики і посилки - і це якраз на південний схід від Лондона. Цього року будуть тисячі людей, які будуть боротися або не мати нічого в це Різдво, і я просто хочу закликати всіх, хто думає, що вони можуть допомогти Нік Сміт