Актор, який став відомий по фільму Як я зустрів вашу маму, зніметься у фільмі про Ніколаса Кейджі. Про це повідомляє портал 112.

Ніл Патрік Харріс стане частиною проекту студії Lionsgate, який називається"нестерпна ноша величезного таланту". На даний момент Харріс відомий цікавими ролями в серіалах, і дана роль - це його спроба зіграти цікаву роль в повному метрі.

Передбачається, що до зйомок фільму залучать також Педро Паскаля, Тіффані, Хеддіш, Шерон Хорган.

Згідно зі сценарієм фільм, Ніколас Кейдж переживає акторську кризу. Він намагається отримати роль у новому кіно Квентіна Тарантіно, проте його зусилля не дають результату.

Кейдж не може знайти спільну мову зі своєю дочкою-підлітком, а ще іноді він розмовляє з "успішною" версією самого себе зразка 1990-х.

У кіно є посилання на відомі роботи Кейджа, в яких він знімався. На даний момент знімальний процес вже запущений, проте не була оголошена дата прем'єри.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.