2020 рік приніс безліч дивних і часом диких подій. Іноді здається, що вищі сили за один рік випадково реалізували все заплановане на 10 років, так точно.

Пожежі в Австралії, загроза Третьої світової війни, коронавірус і пандемія, а також загроза нових вірусів. Це вже не кажучи про глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища та брак питної води... Все це йде рука об руку з нами і тільки посилюється. Здавалося б, що ще може "підсунути" нам Всесвіт? Не варто розслаблятися, адже до Нового року ще більше місяця, а план "заходів" явно складено і буде реалізовано до кінця.

В американській пустелі штату Юта загадковим чином з'явився металевий моноліт. Його помітили з повітря представники державних служб, коли вважали поголів'я диких тварин.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту громадської безпеки штату.

Споруду висотою кілька метрів виявили абсолютно випадково. Так, 18 листопада співробітники повітряної служби Департаменту рахували поголів'я товсторогів з вертольота в південно-східній частині Юти, а потім помітили дивний об'єкт і приземлилися поруч.

Моноліт в пустелі, фото dpsnews.utah.gov
Моноліт в пустелі, фото dpsnews.utah.gov

За словами фахівців, це металевий Моноліт, встановлений в гірську породу біля скель пустелі штату. Цей об'єкт у формі призми був кілька метрів заввишки і близько півметра завширшки. Варто відзначити, що знахідка нагадує моноліт з культового фільму "Космічна одіссея 2001 року" режисера Стенлі Кубрика.

Департамент громадської безпеки не виявив жодних слідів і не надав його місце розташування.

"Встановлювати споруди або художні об'єкти без дозволу на державних землях, якими розпоряджається федеральний уряд – незаконно, незалежно від того, з якої Ви планети", - передають чиновники.