У США сталася кумедна історія зі звичайною лісовою білкою, яка вмить прославила тваринку на весь світ. Жителька Міннесоти Кетлін Морлок лише пригостила її грушами, які довго зберігалися у холодильнику.

Однак, з'ївши фрукт тварина сп'яніла і почала втрачати рівновагу. Жінка зняла кумедну поведінку рудої на камеру і та вмить стала зіркою мережі. Виявилося, що груша надто довго зберігалася і вже почала бродити.

Білка, фото: кадр з відео
Білка, фото: кадр з відео

Таким чином американська білка, яка прийшла підживитись ласощами, стала справжньою зіркою мережі. Про це розповідає 24tv.ua. Жінка просто не врахувала того, що фрукти могли вже зіпсуватися та забродити.

Смачно поласувавши гостинцями, білка сп'яніла. Її очі затуманилися, тварина почала втрачати рівновагу, завалюючись назад. Кетлін Морлок зафіксувала дивну поведінку рудої на камеру. А тоді виклала відео у мережу. За добу воно зібрало майже 2 мільйони переглядів.

Слід зауважити, що американка дуже переживала за тварину. Згодом замість груш вона дала їй кукурудзу та насіння. А вже наступного ранку тварина почала повертатися до нормального стану.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші