У Зімбабве на літнього жителя міста Мвума напала зграя гієн, коли він спав у себе вдома, і з'їла живцем.

За даними CNN, половину тіла чоловіка виявили приблизно за кілька сотень метрів від помешкання.

гієна
гієна

- Коли стався нещасливий інцидент, він спав у хатині. Його протягли близько 300 метрів, нижня частина тіла відсутня. На Землі видно сліди волочіння і сліди гієн, — йдеться в повідомленні.

Як розповіли журналістам місцеві жителі, вони вважають, що смертельний напад на їх сусіда-далеко не перший в районі. Люди переконані, що відповідальність за це лежить на тій же зграї гієн, яка скоїла серію вбuвcтв великої рогатої худоби та кіз.

гієна
гієна

Управління парків і дикої природи Зімбабве закликає жителів проявляти пильність, особливо уникати пересування ночами і тримати всі двері і вікна закритими до тих пір, поки фахівці не відловлять "підозрюваних" тварин.

За його словами, проблема в значній мірі викликана перенаселеністю тварин. За його словами, це посилюється руйнуванням їх середовища проживання через зміну клімату, а пандемія Covid - 19 погіршила ситуацію.

гієна
гієна

У звичайні роки органи охорони дикої природи в основному покладаються на дохід від туризму, пояснив Фараво. «Але туризм у 2020 році так само хороший, як мeртвuй, що залишило нас без ресурсів для фінансування наших зусиль по збереженню", - сказав він.