Представники ВООЗ збираються провести наукову експедицію в Китай. Про це повідомляє портал Слово і Діло.

Вчені прибудуть в Ухань для того, щоб вивчити обставину появи COVID-19. Подібну заяву зробив експерт ВООЗ в області зоонозних інфекцій і продовольчої безпеки Пітер Бен ЕмБарек.

Він зазначив, що завданням фахівців буде виявлення інших пацієнтів, яких не знаходили раніше, а також вивчення обставин перших випадків зараження коронавірусом.

В ідеалі фахівці планують з'ясувати, яким чином коронавірус зміг перекинутися зі свого природного середовища проживання на людину.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.