Смітсонівський національний зоопарк у Вашингтоні знову закрили через коронавірус. Однак вебкамера зоопарку все ще працюють, в тому числі і камера Giant Panda Cam, яка буде продовжувати транслювати чудові кадри з недавно народженим дитинчам панди,

Як пише The Verge, понад три місяці малюк жив без імені. Вибирали прізвисько для тварини на онлайн-конкурсі десятки тисяч відвідувачів Вашингтонського зоопарку. Більшість підтримали ім'я Сяо Ци Цзі, що в перекладі з китайської означає "маленьке диво".

Панда, кадр з відео
Панда, кадр з відео

Гігантські панди зараз знаходяться під загрозою зникнення, тому народження цього малюка дійсно стало справжнім дивом. За підрахунками вчених, в дикій природі тварин залишилося менш ніж 1900 штук. Водночас гігантських панд дуже важко розводити. Мати Сяо Ци Цзі була запліднена штучно.

Національний зоопарк називає популяцію гігантських панд в зоопарках "страховкою від вимирання". Народження панди зоопарк назвав одним з найбільш радісних моментів під час пандемії. Смітсонівський інститут вперше закрив всі свої об'єкти в середині березня, але до вересня відкрився знову.

"Спостерігаючи за Сяю Ци Цзи, я завжди посміхаюся. Поки ми закриті на карантин, я кожному раджу подивитися онлайн, як наше дитинча гігантської панди росте і розвивається. Запевняю вас, ви не пошкодуєте", — зазначив Стів Монфорт, директор Національного зоопарку.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші