Німеччини хоче домовитися з іншими країнами ЄС про те, щоб заборонити роботу гірськолижних курортів до 10 січня 2021 року, щоб стримати поширення коронавірусу.

Про це канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, виступаючи в Бундестазі, передає Deutsche Welle. Також вона закликала співгромадян до солідарності, враховуючи епідемію COVID - 19 в країні.

"Ми постараємося організувати голосування в ЄС щодо того, чи могли б ми закрити всі лижні курорти. На жаль, коли чуєш заяви від Австрії, не схоже, що нам вдасться легко досягти успіху, але ми спробуємо знову. Ми можемо це зробити, ми не безсилі.", – заявила вона. Ангела Меркель

Ангела Меркель, кадр з відео
Ангела Меркель, кадр з відео

Канцлер також попередила, що "попереду у нас безсумнівно знову важкі місяці". Вона назвала пандемію COVID-19 найбільшим після Другої світової війни викликом для Німеччини, Європейського Союзу і всього світу. Меркель зазначила, що перспектива появи вакцинації дає надію.

Ангела Меркель додала, що якщо до Різдва вакцина стане доступною в Німеччині, то її запропонують медичним працівникам і тим, хто працює у сфері догляду за хворими і престарілими.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші