У рукописному листі Папи Франциска, який на цьому тижні з'явився в соціальних мережах, релігійний лідер порівнює вбивство ненароджених дітей з наймом вбивці.

«Чи Справедливо знищити людське життя, щоб вирішити проблему? Чи Справедливо найняти кілера для вирішення проблеми?»

Про це він написав у повідомленні від 22 листопада, пише ABC News.

Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск

Святий отець написав листа на підтримку групи жінок-активісток з трущоб Буенос-Айреса, які виступають проти абортів і в даний час протестують проти запропонованого закону, який узаконить їх.

Раніше в цьому місяці президент Аргентини Альберто Фернандес оголосив про законопроект про легалізацію абортів, пославшись на запобігання подібних процедур на чорному ринку, які небезпечні і навіть смертельні для жінок. В даний час аборт дозволений в Аргентині тільки в тому випадку, якщо буде доведено, що жінка вагітна в результаті згвалтування або що вагітність загрожує її здоров'ю, пише ABC News.

Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск

Це не перший раз, коли Папа Франциск використовує аналогію з кілером. Раніше він використовував інше формулювання клеймить порівняння гангстерів в минулому році.

"Хіба законно відкидати життя заради вирішення проблеми?» - сказав він на організованій Ватиканом конференції по боротьбі з абортами в 2019 році, повідомляє AP. "Чи Законно наймати кілера для вирішення проблеми?»

Будучи рішучим противником абортів, Папа Франциск висловив більш ліберальні погляди з інших поточних питань. У своїй новій книзі «Давайте мріяти: шлях до кращого майбутнього» 83-річний понтифік висловив підтримку протестам Джорджа Флойда, розкритикувавши скептиків щодо COVID-19.

Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск

"Жорстоке поводження-це грубе посягання на людську гідність, яке ми не можемо допустити і з яким ми повинні продовжувати боротися", - писав він про Флойда, вбитого поліцейським Дереком Човеном, який поставив коліно на шию Флойду, і протести, які спалахнули в усьому світі після його смерті.

Що стосується демонстрацій проти карантину COVID-19: "Ви ніколи не знайдете таких людей, які протестують проти смерті Джорджа Флойда або приєднуються до демонстрації, тому що є трущоби, де дітям не вистачає води або освіти", - написав він. "Вони перетворили в культурну битву те, що насправді було спробою забезпечити захист життя"