Яхта, що належить старій знайомій Володимира Путіна Світлані Кривоногих, охороняється військовими кораблями російського флоту. Про це повідомляється в розслідуванні газети «Собеседник».

Яхта коханки Путіна
Яхта коханки Путіна

Видання виявило фотографію, на якій поруч з яхтою Кривоногих знаходиться протидиверсійний катер Балтійського флоту «Юнармієць Балтики». Знімок, про який йде мова, зроблений в квітні 2020 року на вході в Кронштадтський корабельний фарватер.

передбачувана коханка Путіна
передбачувана коханка Путіна

Теоретично, судна могли зустрітися там випадково, крім того, військовий катер міг патрулювати акваторію. Однак видання стверджує, що яхту Кривоногих іноді помічають з «почесним ескортом охорони».

Охорона коханки Путіна
Охорона коханки Путіна

Світлана Кривоногих привернула увагу журналістів-розслідувачів після публікації видання "Проект", в якій стверджується, що жінка розбагатіла після знайомства з Володимиром Путіним.

У 2003 році Кривоногих народила дочку з по батькові Володимірівна, яка зовні дуже схожа на Путіна. Дочка знайома з дітьми старих знайомих Путіна, і, можливо, зустрічалася з президентом. Кремль публікацію "Проекту" назвав "малопереконливою".

Охорона коханки Путіна
Охорона коханки Путіна

Звичайно, в розслідування "Проекту" увійшли не всі факти про Світлану Кривоногих.

Наприклад, її батько Олександр, який жив разом з сім'єю в комунальній квартирі, не просто багато пив, але крім алкоголю мав за плечима ще й судимість. А мати мільярдерки Надія, якій досі належить та сама 19-метрова кімната в комуналці, у свій час ще й заміщала дочку в списку власників гірськолижного курорту «Ігора».