Вчені з японського університету розробляють пристрій, який дозволить виявити коронавірус в повітрі. Про це повідомляє портал Курс України.

Фахівці з Університету в Тохоу протягом десятиліть вивчали ті механізми, які були здатні до перетворення механічної енергії в магнітну і навпаки.

У науковому журналі вони опублікували статтю, в якій заявили про винахід спеціальних біосенсорів. Фахівці вважають, що вони можуть розпізнати небезпечні віруси, в тому числі і COVID-19.

Також даний сенсори здатні виявити різні види раку. ВІЛ, грип Еболу. Майбутні детектори можуть бути бездротовими та м'якими, що дозволить використовувати їх у різних типах просторів.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.