Девід Лінч зніме серіал для компанії Netflix. Про це повідомляє портал internet.ua.

Назва серіалу буде Wisteria («Гліцинія»). Це назви спеціальної рослини, яке використовується в масштабному дизайні. Поки невідомо, про що буде даний серіал, проте відомо, що зйомки почнуться в травні наступного року.

Девід Лінч при цьому є сценаристом і режисером проектом. Продюсер даного проекту-якась Сабріна Сазерленд. Вона працювала над фільмом "Внутрішня імперія «і новим сезоном»Твін Пікса".

Сам легендарний режисер не робив ніяких заяв щодо даного серіалу, проте давно ходили чутки про подібний проект.

Відзначимо, що Девід Лінч - яскравий представник незалежного кінематографа і творцем артхауса. Незважаючи на це, в його фільмах знімалися найвідоміші актори Голлівуду.

Також він володар премії Оскар, Золотий лев, Золота пальмова гілка. Американські ЗМІ називають його найбільш важливим кінорежисером.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.