В Австралії кенгуру зайшов в паб через закуски. Відповідне відео з'явилося на ютуб-каналі SM NEWS.

Подія трапилася в місті Перті. Показане нам видовище багато хто назвав»типово австралійським".

Тварина спокійно зайшов в паб і багато хто з глядачів дивуються, чи хотів він випити або вирішив влаштуватися на роботу барменом. Господарі закладу розкрили цю таємницю.

За їхніми словами, візитер до них заходить не один раз. Його підгодовують закускою, тому даний візитер частенько заходить заклад.

В Австралії такого роду курйози не новина. У деяких штатах дані Ссавці поводяться досить безтурботно і зовсім не бояться людей. Вони часто заходять в магазини, паби і шукають чим можна поживитися.

Відзначимо також, що серія пожеж в Австралії знищили частину екосистеми в деяких регіонах, через що зневіреним тваринам доводиться шукати допомоги у людей.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.