Фінські вчені знайшли підтвердження теорії про те, що життя на нашій землі з'явилося через комет і астероїдів. Про це повідомляє портал SlashGear.

У вченому світі є версія про те, що необхідні елементи для створення життя на землі були привнесені кометами. Було питання про те, чи могла бути таким елементом сірка.

Астрофізики з Університету Турку прийшли до висновку, що швидше за все даний елемент також привнесений. Вони вивчили знамениту комету Чюрюмова-Герасименко і з'ясували, що сірка з цього простору також була привнесена. Для дослідження використовувався інструмент COSIMA. Він здатний до обробки великих обсягів хімічної інформації.

Незважаючи на це, дана версія про привнесення сірки на нашу планету має деякі мають багато спірних моментів. Цілком можливо, що в подальшому вони проведуть ті чи інші поліпшення і модифікації щодо інструментів дослідження.

Цілком можливо грамотне використання COSIMA дозволить дати пояснення.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.